Server Anakart Tamiri Server Bakım Onarımı

Marka bağımsız olarak tüm server anakart onarımlarını, power supply onarımlarını, fan değişimi, işlemci fanı ve soğutucu blok değişimini yapıyoruz.

İşlemci yükseltme, ram yükseltme ve veri kurtarma hizmetlerimizi uzman kadromuz ile başarılı şekilde siz müşterilerimize sunuyoruz.

Sunucunuz iyi performans gösterdiğinde bunu kabul etmek kolaydır. Sunucunuzda sorunlar geliştiğinde ve sunucu onarımı bir olasılıktan ziyade bir gerçeklik haline geldiğinde, hızlı ve etkili çözümler bulmak önemlidir. Çeşitli platformlar ve teknolojiler konusunda çapraz eğitime sahip olan bilgili teknisyenlerimiz, bu uzmanlık alanında uzman kişilerdir ve işletmenizin optimum üretkenliğe ulaşmasını engelleyebilecek sunucu sorunlarını çözmek için tamamen hazırdırlar.

Bilgisayar ve server sistemleri konusunda tecrübelerimizle notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bireysel ve Kurumsal olarak faaliyet gösteren işletmelerin bilgisayar tamir, bakım ve servis anlaşmalarıyla en hızlı şekilde yerinde teknik servis desteği ile hizmet sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak bilgisayar teknik servis hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasıda anında destek alabilceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.

Tüm server anakart onarımlarını, power supply onarımlarını, işlemci fanı ve soğutucu blok değişimini yapıyoruz.