Hakkımızda

Image
20 - Yılı Aşkın Tecrübe

Güven & Kalite & Uzmanlık

Elektronik onarım konusunda bölgemizde 20 yıllık tecrübemizle sektörümüze yön verdik. 2001 yılında pc anakartlarda elektronik onarımı yaparak işe başladık. 2005 yılına kadar yazıcı, monitör onarımları yaptık. 2006 yılında onarım ekipmanı parkurumuzu ERSA IR550 rework istasyonu ile geliştirdik. Notebook anakart onarımlarında bölgemizde ilkleri başardık. Böylece BGA türü chiplerin değişimini el değmeden yapmaya başladık.

Notebook yedek parça satışında yıllarca bölgemizde stoklu çalıştık.

Oki ve Xerox yetkili servisi olarak bölgemizde garantili yazıcıları tamir ediyoruz.

Konusunda uzman 12 kişilik kadromuzla gelişen teknolojilere ait tüm donanım arıza çözümlerini uygun maliyetli hale getirerek ülkemizden binlerce USD çıkmasına engel olduk. 2019 yılı itibari ile endüstriyel kartlar, servo motorlar, plc, panel pc, vb ürünlerin arızaları çözümünde yatırımlar yaptık. Bölgemizdeki kurumların ve fabrikaların işleyişinde anlık arızalarda çok hızlı cevap verebilecek yedek parça ve onarım kabiliyetimiziartırdık.

Yaptığımız her işlemde Güven & Kalite & Uzmanlık anlayışımızdan ödün vermeden teknik altyapımızı devamlı suretle yenileyerek siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük kıvanç duyarız

Notebook Tamiri

Notebook Anakart onarımı, chipset rebalıng işlemi (BGA), sistem kurulumu, tüm yedek parça temini ve montajı…

Projeksiyon Tamiri

Projeksiyon Tamir ve Lamba Değişim Hizmeti. Tamir Bakım ve Yedek Parça değişimlerini garantili olarak yapmaktayız…

Televizyon Tamiri

Tüm marka televizyonların anakart onarımlarını, soket değişimlerini, led değişimlerini, hoparlör değişimlerini ve …

UPS Akü Değişimi

Güç Kaynağı tamiri tamiri teknik servisimiz tarafından sorunsuz ve en kısa zamanda olacak şekilde gerçekleştirilir.

Servis Hizmeti

Üç Adımda Onarım İşlemi

  • Arıza Tespiti

    Teknik servisimize tarafınızdan teslim edilen cihazlar arıza tespitinin ardından, sizinle telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılır.

  • Onay Süreci

    Arıza tespit çalışması olup, sonrasında siz onay verdiğinizde tamirat işlemi gerçekleştirilir, onaylamaz ise cihaz toplanır ve müşteriye teslim edilir.

  • Tamir İşlemi

    Servisimizde tamir edilen tüm cihazlar teslim tarihinden itibaren 3 ay işçilik garantilidir. Kullanılan veya değiştirilen tüm yedek parçaların garantileri için, teslim tarihinden itibaren yedek parça bazında geçerli olan garanti süreleri uygulanır.

Tarihimiz

İzmir ve Ege Bölgesinde sektör liderliği konumunu çok kısa sürede elde ettikten sonra, her geçen gün yenileyerek, gelişerek, sürekli yatırımlar yapmaya devam etti, ediyor.

history
2011 - Yılında Kuruldu

Notebook Çarşısı - Notebook Yedek Parça Devi

1
history
2010 - Yılında Kuruldu

MSE Bilgisayar Donanım Elektronik Yazılım LTD ŞTİ

2
history
2010 - Yılında Kuruldu

Onarım Noktası

3
history
2005 - Yılında Kuruldu

Shift Teknik

4