Yazıcı Tamiri Bakım ve Onarımı

Oki ve Xerox yetkili servisi olarak bölgemizde garantili yazıcıları tamir ediyoruz.

Firmamız tüm marka ve modeldeki lazer yazıcı tarayıcı fotokopi ürünlerinin tamir bakım ve onarımını sorunsuz yapmaktadır. Lazer yazıcılar, şeritli yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makinaları tamir onarım parça değişimi gibi konular, firmamızın alanında hakim ve profesyonel olduğu bir hizmettir.

Bu tip ürünlerdeki tüm arızalar alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede tamir ve bakımı yapılarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Sadece sorunları gidermekle kalmayıp firmamıza gelen yazıcı, tarayıcılar tüm mekanik ve elektronik kontrollerden geçirilerek sorunsuz bir kullanım sağlanmaktadır.

Tamir veya bakıma gelen yazıcılar, müşterinin iş akışını sekteye uğratmamak için en ivedi şekilde soruna çözüm bulunmakta ve teslimi yapılmaktadır.

Yazıcılarınızın doğru bir şekilde tamir edilmesi adına güvenilir servislerden hizmet almanız önemlidir. Birçok tamir kurumu, tarayıcınızda olmayan sorunlar için size ekstra maliyet çıkarabilir. Bu tür bir durumla karşılaşmamak adına yapmanız gereken, kurumsal firmalarla çalışmanızdır.

Firmamız onarımını yapmış olduğu tüm yazıcılara 3 AY servis garantisi vermektedir

Yazıcılarda oluşan arızalarda ve gerekli olan bakımlarında konusunda uzman olan ve 20 yılı aşkın hiç ara vermeden hizmetlerine devam eden servisimiz yazıcı tamiri ve bakımlarında her zaman yanınızdadır. Makinanın kontrolleri sonucunda yapılması gereken işlemler hakkında bilgisi verilir onay vermeniz durumunda gerekli tamir ve bakım işlemleri yapılır.

Lazer Yazıcı, Fotokopi Makinası ve Barkod Tamiri & Bakımı

Kurumlarınızda veya işyerlerinizde kullandığınız lazer yazıcı fotokopi ve barkod cihazlarınızın arızalarında sizlere hızlı ve yerinde çözümler sunuyoruz.

Laser yazıcıların, anakartları, kağıt alma üniteleri, tonerleri, ısıtma üniteleri, portları ve mekanik aksamı üzerinde oluşan tüm elektronik ve mekanik arızalar; öncelikle onarım ve bakım ile veya parça onarımı ile giderilmeye çalışılır. Onarım ile giderilemiyorsa, parça değişimi ile yazıcılar verimli çalışır hale getirilir.

Değişmesi gereken parçalar müşteri onayı ile değiştirilir. Onarımı yapılan cihaz, tüm üniteleri çeşitli kimyasallarla temizlenerek ilk günkü görüntüsüne kavuşturulur. Onarım yapılıp olması gereken test süresini geçirdikten sonra teslim edilir.

Mürekkepli ve tanklı yazıcılara desteğimiz yoktur.

YAZICI TAMİRİ

Lazer yazıcı, fotokopi makinası ve tarayıcı üniteleri gibi marka gözetmeksizin tamir ve bakım işlemlerini yapmaktadır. Aradığınız marka ve model farketmedenlazer yazıcıları uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek ile müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

YAZICI TEKNİK SERVİSİ

Oki, Xerox Hp, Canon, Epson, Samsung, Lexmark, Brother başta olmak üzere ofisinizde ve evinizde kullanmakta olduğunuz lazer yazıcıların hızlı ve garantili tamiri yapmaktayız.

FOTOKOPİ SERVİSİ

Kyocera, Mita, Toshiba, Ricoh, Nachuatec, Kurumlarınızda ve Ofislerinizde İş Yükünüzü hafifleten Fotokopi Makinelerinize Hızlı Ve Yerinde Çözüm Sunuyor İşinizi Aksatmıyoruz.

HIZLI ARIZA TESPİTİ

Servisimize gelen cihazlara en kısa süre zarfında müdahale edilir. Yapılan Arıza Tespiti sonucunda müşterimizle detaylı bilgi paylaşımı yapılır.

EN UYGUN FİYAT

Bir çok markanın Bayiliğini yapmakta olan firmamız cihazlarınızla ilgili parça ve tamir ücreti konusunda size en uygun fiyat teklifini sunmayı garanti eder.

Oki Yetkili Servisi

Xerox Yetkili Servisi

Oki Yazıcı tamiri ve servisi

Xerox Yazıcı tamiri ve servisi

Yazıcı bakım onarımı, kurulum ve teknik servis hizmeti

HP yazıcı tamiri ve servisi

Samsung yazıcı tamiri ve servisi

Xerox yazıcı tamiri ve servisi

Epson yazıcı tamiri ve servisi

Canon yazıcı tamiri ve servisi

Panasonıc yazıcı tamiri ve servisi

Brother yazıcı tamiri ve servisi

Tüm marka model lazer yazıcı tamiri bakım ve onarım hizmetleri yapılmaktadır.